• Kategorie
  • Parametry
  • Figurki Zwierząt

Zwierzęta Schleich

Oswajanie dzieci od małego ze zwierzętami i uczenie ich poszanowania natury to jedno z ważniejszych zadań, jakie stawia się rodzicom oraz osobom zaangażowanym w ich edukację. Figurki zwierząt Schleich mogą z powodzeniem wspierać ten proces.

Schleich to niemiecka firma produkująca zabawki już od 1935 roku. Doceniają ją rodzice oraz ich dzieci na całym świecie z uwagi na wysoki kunszt wykonania, precyzję ręcznych zdobień oraz mnogość różnych modeli do wyboru. W Schleich figurki zwierząt dzielą się na kilka kolekcji:

- konie,

- domowe i gospodarskie,

- psy i koty,

- dzikie,

- leśne,

- morskie.

Propozycje zabaw z figurkami dla najmłodszych

Zabawki zwierzęta Schleich mogą stać się ulubionymi przedmiotami w pokoju Twojego dziecka – wystarczy tylko zachęcić je do kreatywnej zabawy. Zaaranżujcie wspólnie farmę z pomocą akcesoriów Schleich lub dowolnych przedmiotów znalezionych w domu, stwórzcie poczekalnię weterynaryjną dla psów i kotów, wybierzcie z oferty Schleich dzikie zwierzęta, odwzorowując życie na sawannie lub w dżungli. Istnieje mnóstwo możliwości – tylko od kreatywności i zaangażowania zależy, jak będziecie się bawić i ile wartości edukacyjnych przyniesie Twojemu dziecku taki rodzaj spędzania czasu.

Czego uczą figurki Schleich?

Poprzez proste, ale bardzo precyzyjnie wykonanie figurek zwierząt, a także bajkowych bohaterów, dinozaurów czy baśniowych stworów można nie tylko miło spędzić kilka godzin. To doskonała sposobność do nauki takich cech, jak empatia, wrażliwość, znajomość nazw zwierząt i wydawanych przez nie odgłosów, miejsc ich zamieszkania i sposobów żywienia. Warto wykorzystywać każdą nadarzająca się okazję, aby zaszczepić dziecku wrażliwość – ona procentuje z każdym rokiem i pozwala mu wyrosnąć na mądrego, odważnego człowieka.

Dlaczego warto wybrać zwierzęta Schleich?

To marka uznana, rekomendowana przez rodziców na całym świecie. Zabawki z powodzeniem można podarować dzieciom w wieku przedszkolnym, a nawet dużo starszym. Figurki cechują się wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, bezpiecznych dla najmłodszych. Spośród innych modeli wyróżnia je niezwykła dbałość o szczegóły. Każdy element wyglądu zwierzęcia odwzorowano w najdokładniejszy sposób, zyskując nie tylko dobrą zabawkę dla pociechy, ale również materiał edukacyjny dla szkół czy przedszkoli, wprowadzający dzieci w fascynujący świat innych gatunków.

Stwórz niesamowitą kolekcję figurek

Dostępne w naszym sklepie zwierzaki Schleich można ująć w wiele ciekawych zbiorów i tym samym stworzyć z ich pomocą rozmaite ekosystemy:

- las,

- dżunglę,

- sawannę,

- Biegun Północny,

- farmę

...i wiele innych.

Zbieranie kolekcji warto połączyć z edukacją dziecka w zakresie geografii, wskazując na występowanie różnych zwierząt dzikich w środowisku naturalnym oraz sposoby właściwego postępowania z nimi. To wyjątkowo przyjemna i naprawdę wartościowa nauka empatii, a także świadomości ekologicznej. Sprawdź, jakie zwierzęta w przyrodzie występują w swoim towarzystwie, jakie są między nimi relacje, i pokaż maluchowi, dlaczego dobrze znać ich zwyczaje.

Zwierzęta do domu i na podróż

Dzięki Schleich zwierzęta dzikie mogą zagościć również w polskich domach – wszędzie tam, gdzie znajdują się ich mali miłośnicy! Takie figurki zdaniem wielu skutecznie zastąpią tablet czy bajki w telewizji, co stanowi niewątpliwie ich dużą zaletę. Możliwość tworzenia wielu różnych scenariuszy w pojedynkę, z rodzicami czy kolegami powoduje, że o wiele łatwiej oderwać się od zajmujących gadżetów multimedialnych na rzecz towarzyskiej lub wyciszającej zabawy. Gdy pogoda nie rozpieszcza – rozstawcie figurki i przemieńcie na jakiś czas dom młodego odkrywcy w dżunglę lub sawannę. To także akcesoria zabawki na czas rodzinnego wyjazdu – buszujące w trawie lwy, pantery albo misie koala wspinające się po drzewach mogą urozmaicić czas na łonie przyrody.

Zabawki Dla Dzieci