• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Schleich

Realistyczne figurki Schleich od lat zachwycają precyzją wykonania i zachęcają najmłodszych do zabawy. Ręcznie malowane, urzekają swoją niepowtarzalnością. Rozbudzą wyobraźnię dziecka, a przy okazji rozwiną świadomość otaczającego świata. Stwórzcie własną stajnię, domową zagrodę lub całkowicie bajeczny wszechświat pełen mitycznych stworzeń.

W ofercie sklepu Rikitiki znajdują się zabawki Schleich z serii:

- bayala,
- dzikie zwierzęta,
- zwierzęta domowe, 
- stajnia,
- dinozaury,
- eldrador.

Zgodnie z koncepcją marki Schleich zabawki nie muszą doskonale odzwierciedlać rzeczywistości. Bayala, seria figurek baśniowych postaci, w tym jednorożców, pegazów i wróżek, oczaruje serca miłośników magii. Eldrador, to natomiast modele wzorowane na żywiołach – kolekcja oferuje doskonałą zabawę dla fanów groźnych, potężnych stworzeń, z których każde dysponuje nadnaturalną mocą. Zbudujcie własną arenę, na której spotkają się wszystkie mityczne istoty.

Dinozaury z pewnością przypadną do gustu dzieci zainteresowanych historią tych nieżyjących już zwierząt. Fantazyjnie pomalowane, wykonane z anatomiczną precyzją figurki posłużą za wspaniałą kolekcję, a przy okazji przyniosą cenną wiedzę na temat minionych epok.

Schleich przywiązuje wielką wagę do różnorodności swoich produktów. W bogatym asortymencie znajdziecie nie tylko koty, psy i konie, ale także dzikie zwierzęta: morsy, tygrysy czy tarantule. Każdą figurką można bawić się samodzielnie lub połączyć z większym zestawem. Szeroki wybór postaci, dbałość o szczegóły i bezpieczeństwo potwierdzone odpowiednimi certyfikatami czyni z Schleich przodującego na świecie producenta zabawek.

Zabawki Dla Dzieci