• Kategorie
  • Parametry
  • Modele pojazdów

Modele pojazdów do sklejania

Aby rozwijać pasję do motoryzacji, ćwiczyć kreatywność, wspierać logiczne myślenie, warto zainwestować w modele pojazdów do składania. Oferujemy artykuły w skali od 1:19  do 1:76. Produkty wyróżniają się starannym wykonaniem. Konstrukcje wyposażono w ruchome elementy, np. otwieraną maskę. Do ich charakterystycznych cech należy również realistyczny wygląd.

Zapewniamy rozmaite modele pojazdów. Polecamy zarówno klasyki z początku XX wieku, jak i nowoczesne auta sportowe o bardzo dobrych osiągach.  Do chętnie wybieranych miniatur należą m.in. Lamborghini Urus, Chevy Nova SS 1970, Jeep Renegade, Citröen 15 CV TA, Corvette Stingray, Maserati Mistral Coupe. Zabawki można nabyć w wielu kolorach, np. białym, czarnym, czerwonym, zielonym, szarym.

Produkty dostępne na naszej stronie internetowej odznaczają się wysoką szczegółowością – modele pojazdów do sklejania wyposażono m.in. w elementy imitujące kraty w zderzaku, haki do holowania, śruby w kołach czy lusterka. Niektóre autka posiadają karoserię pokrytą lakierem oraz zapasowy komplet felg. Dużym zainteresowaniem cieszą się ponadto modele RC, czyli zdalnie sterowane. Sprzedajemy je w zestawie razem z pilotem i ładowarką.

Modele pojazdów dla pasjonatów i amatorów

W naszym asortymencie znajdują się towary o różnym poziomie złożoności. Osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z modelami pojazdów do składania, polecamy artykuły plastikowe lub metalowe. Pierwsze z nich łączy się za pomocą specjalnego kleju, drugie skręca śrubokrętem. Klientom z większym doświadczeniem w tworzeniu modeli pojazdów do gustu przypadną produkty z odlewu żywicznego. Konstrukcje z tego surowca charakteryzują się wiernym i niezwykle drobiazgowym odwzorowaniem pierwowzorów, jednak do ich złożenia potrzeba dużej wprawy. Żywica to bardzo kruchy i delikatny materiał, dlatego części trudniej się wycina i łączy.

Zachęcamy do zakupu modeli pojazdów do sklejania, które oferujemy w naszym sklepie. W razie pytań prosimy o kontakt.

Zabawki Dla Dzieci