• Kategorie
  • Parametry
  • Zestawy schleich

Zestawy Schleich w sklepie Rikitiki.pl

Schleich to niemiecka marka, która już od połowy lat trzydziestych ubiegłego wieku proponuje zabawki wiernie odzwierciedlające rzeczywiste postaci. Każda poszczególna figurka wykonywana jest z niezwykłą starannością malowana ręcznie, tak by jak najlepiej oddać wszelkie szczegóły. Zestawy figurek Schleich przedstawiają przede wszystkim zwierzęta, zarówno te znane z codziennego otoczenia, jak i egzotyczne, a nawet już nieistniejące. Wśród zabawek producenta znajdują się także podobizny ludzi, postaci z bajek, np. Smerfów, czy stworzeń ze świata fantastyki, np. smoków.

Schleich proponuje nie tylko pojedyncze figurki, lecz także całe kolekcje. Zapewniają one maluchom wspaniałą zabawę przez wiele lat, stając się jednocześnie doskonałymi edukatorami. Wykorzystując zestawy Schleich można zapoznawać pociechę z historią rozwijania się świata i podejmować z rozmowy na temat odpowiedzialności człowieka za zwierzęta i środowisko naturalne. Zabawki dedykowane są dzieciom w różnym wieku, ale chętnie sięgają po nie także nastolatkowie, a nawet dorośli.

Zestawy zabawek Schleich

W asortymencie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór zabawek Schleich, które nie tylko bawią, ale też uczą i rozwijają wyobraźnię. Wśród propozycji niemieckiej firmy prezentujemy kolekcje pozwalające dziecku poznać m.in. życie na wsi, pracę lekarza weterynarii, świat dzikich zwierząt, a nawet dinozaurów. Zestawy zabawek Schleich cieszące się największą popularnością to m.in. stajnia z końmi i akcesoriami, centrum jeździeckie, farma i zagroda, przychodnia weterynaryjna czy wodopój. Zbiory można ze sobą łączyć, jak i rozszerzać, dokupując do nich pojedyncze figurki. Dzięki wysokiej jakości wykonania ze specjalnego tworzywa, zabawki to propozycje wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Wszystko to powoduje, że mogą niezmiennie sprawiać dziecku radość przez długie lata.

Wszystkim chcącym znaleźć nietuzinkowy prezent dla dziecka, polecamy zabawki Schleich. Zestawy oraz pojedyncze figurki są dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy!

Zabawki Dla Dzieci